مشاوره و روان درمانی در مواقع بحران

مشاوره و روان درمانی در مواقع بحران

مشاوره و روان درمانی در مواقع بحران

 

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره «من خلّاق»، با مدیریت دکتر سید محمد کلانتر، در سال 1395 تأسیس شده ­است. این مرکز، در حوزه­ های مختلف روانشناسی، مشاوره و روان درمانی، خدمات تخصصی ارائه میدهد. نام مرکز (من خلاق) گویای توجه جدی کلینیک و مدیر مرکز به درمان های وجودی به خصوص خلاقیت در مشاوره و رواندرمانی است. این مرکز قصد دارد تا با فاصله گرفتن از نگرش های ماشینی- مکانیکی و توجه عمیق به اندیشه های انسان مدار بخصوص تفکرات وجودی کمک درخور توجه و معتنابهی را به مراجعین عزیز ارایه نماید.

 

مشاوره و روان درمانی فردی

حتما بخوانید:  مشاوره در زمان بحران

مشاوره و روان درمانی در مواقع بحران

عالم انسانی مملو از فقدان هاست؛ فقدان هائی از جمله شکست عاطفی، طلاق، روابط های مخدوش و حتی سوگواری های ناشی از مرگ عزیزان. در چنان وضعیت هائی و به عبارت دیگر در چنین نقاط عطف زندگی است که انسان با بحران های فروخفته خویش مواجه می شود و تجربیات دهشتناکی را مشاهده می کند. در چنان زمان هائی یک مشاور و روان درمانگر بنابه تخصص و کارآئی خویش می تواند کمک شایان توجهی به افراد مبتلی به چنین مشکلاتی کند.

مشکلات روان شناختی با تحقق فقدان ها سرباز کرده و حتی آدمی را از خود بیخود کرده و موهبت لذت از زندگی را از او دریغ می کند. این روان درمانگر است که می تواند با کمک به افراد زندگی دوباره ای را برای ایشان تسهیل کند تا آرامشی عمیق تر را تجربه نمایند.   این مسئله غیر قابل انکار است که سختی ها به همان مقدار که می تواند انسان را به پرتگاه بکشاند نیز می تواند موجب رشد، شکوفائی و بالندگی بیش از پیش انسان شود؛ روان درمانگری نقش مهمی را در تسهیل شکوفائی پس از بحران ایفا می کند.

Print Friendly, PDF & Email

2
نظر شما چیست؟

avatar
700
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
متین مرادی12345 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
12345
مهمان
12345

خوبه که به کارمندان خودتون مشاوره میدین، ایشون (توی عکس)که خانم لاله پرور هستن تو اون یکی عکس سایر دوستان