مشاوره و روان درمانی از راه دور

مشاوره از راه دور

مشاوره از راه دور

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره «من خلّاق»، با مدیریت دکتر سید محمد کلانتر، در سال 1395 تأسیس شده­است. این مرکز، در حوزه­ های مختلف روانشناسی، مشاوره و روان درمانی، خدمات تخصصی ارائه می دهد. نام مرکز (من خلاق) گویای توجه جدی کلینیک و مدیر مرکز به درمان های وجودی بخصوص خلاقیت در مشاوره و روان درمانی است. این مرکز قصد دارد تا با فاصله گرفتن از نگرش های ماشینی- مکانیکی و توجه عمیق به اندیشه های انسان مدار بخصوص تفکرات وجودی کمک درخور توجه و معتنابهی را به مراجعین عزیز ارایه نماید.

 

مشاوره و روان درمانی از راه دور

بی شک تکنولوژی در همه عالم و در همه بخش های مختلف تاثیر شگرفی را داشته است که رشته یاورانه مشاوره و روان درمانی نیز از مسئله مستثنا نبوده است. کلینیک خدمات روانشناسی و مشاوره من خلاق به منظور رعایت حال  افرادی که در دیگر شهر ها و  نیز خارج از ایران عزیز زندگی می کنند اقدام به خدمات مشاوره ای و روان درمانی از راه دور نموده است که به دو روش امکان پذیر است:

 

الف) مشاوره تلفنی

متقاضیان با تماس با شماره 9092305494 همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب می توانند با مشاورین مرکز تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره ای برخوردار شوند. بی شک زبان بدن از جمله مسائل مهمی است که در این روش مراجع و مشاور از آن محروم خواهند بود. اما بهر روی در مواردی افراد بنابه شرایطی که دارند ممکن است این روش را در ابتدا برگزینند و در ادامه به سمت مشاوره چهره به چهره روی آورند.

 

ب) مشاوره و روان درمانی چهره به چهره از راه دور

وجود نرم افزار های مناسب از جمله اسکایپ،  واتس آپ و موارد دیگر تاثیر قابل توجهی را در ارائه خدمات مشاوره ای و روان درمانی به مراجعین عزیزی داشته است که در خارج از ایران سکونت دارند. این دسته از متقاضیان می توانند بصورت برخط و با روش چهره به چهره با روان درمانگر خویش گفتگو کرده و به نتایج مطلوبی دست یابند. مراجعین عزیز به منظور استفاده از چنین خدماتی لازم است تا با شماره ثابت مرکز ( 22079658) و یا همراه مرکز ( 09120765183) تماس گرفته و از پیش وقتی را تعیین نمایند.  

Print Friendly, PDF & Email

1
نظر شما چیست؟

avatar
700
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
مهران حسینی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مهران حسینی
مهمان
مهران حسینی

با سلام خدمت دکتر کلانتر عزیز،ممنون از مطالب بسیار ارزنده و راهگشای شما.