هوس یا….

مراجع: مریم ۳۴ ساله دارای ۲ فرزند، آیلار ۱۹ ساله(دانشجو) و علی ۷ ساله. علت مراجعه: ترس از مدرسه علی و چسبندگی اش به مادر. برای بررسی موضوع به روابط اعضای خانواده پرداختم تا بتوانم ریشه یابی کنم. روابط در منزل کاملا متشنج، تنبیه بدنی فرزندان از جانب پدر، اقتدار و تندروی های پدر(محمد) درمورد ریزترین مسائل حتی لباس پوشیدن بچه ها. پدر شدیدا مذهبی(البته به گفته خودش)، همه اعضا باید حجاب کامل داشته باشند. دختر حق خروج از منزل را ندارد و در عوض پدر خانواده دارای روابط و دوستی های متعدد با خانوم های جوان می باشد. زمانیکه یکی از همسایه ها برای شکایت از چشم چرانی مردو پیشنهادش به منزلشان مراجعه کرده بود، مرد با چاقو به دنبال همسر کرده تا هیچگونه شکایتی دریافت نکند.از سن ۶ سالگی آیلار برای اولین بار مچ محمد را گرفته اند.محمد کارمند یکی از دانشگاههای تهران میباشد.

حتما بخوانید:  دانش آموز دوم تجربی(محدثه بخشی)

البته مسئله لازم به ذکر؟ مریم ۲ ماه پس از ازدواجش، خواهر شوهرش را به برادرش معرفی و آنها نیز با هم ازدواج میکنند. اما ۹ سال گذشته بدلیل تماس از حراست محل کار خواهر شوهرش به برادرش مبنی به برقراری ارتباطات نامناسب همسرش با آقایون از همسرش جدا میشود.

علت جدا نشدنش را هنوز نپرسیدم، که البته در جلسات بعدی خواهم پرسید.نیازمند همفکری شما دوستان هستم.

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


1
نظر شما چیست؟

avatar
700
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
fmohammadi Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
fmohammadi
مهمان
fmohammadi

با سلام(محمدی)
در مورد کیس مورد نظر شما بهتر است صحبت های همسر این خانم را نیز بشنوید تا اطلاعات شما کامل شود ،چون در حال حاضر پنجاه درصد قضیه آنهم در صورت صداقت مشخص ااست ودر عین حال من کمی تناقض در این گزارش می بینم چرا که با وجود شناخت این خانم از شرایط وخلقیات شوهرش ،حاضر به ازدواج برادرش با خواهر همسرش شده ودیگر اینکه ایشان دختر ۱۹ ساله دارد و برارش ۹ سال از ازدواجش می گذرد در صورتیکه به گفته ی شما دو ماه ابعد از ازدواج خانم آنها نیز ازدواج کرده اند.
در هر صورت اکر این صحبتها درست باشد بایستی به صورت کامل روابط زناشویی شان بررسی شود و اینکه خانم چطور به دیگران این اجازه را داده تا دیگران از همسر او چنین شکایتهایی کنند بررسی شود،در هر صورت بهتر اینست که از نظر شخصیتی با خود خانم شناخت لازم را بدست آورید و همچنین زوج درمانی برای چنین کیسی بهترین روش می باشد.