خانمی با گذشت 6 سال ازدواج

با سلام

مراجع من خانمی سی ساله هستند.شش سال از ازدواجشان می گذرد و ماحصل ازدواج انها یک دختر چهار ساله هست.خانم از زندگی خود راضی می باشد و تنها چیزی که او را ازار میدهد رابطه ی جنسی با همسرش می باشد. خانم می گوید چون  در رابطه خود با همسر به  راحتی ارضا  نمی شده ،به پیشنهاد همسرش چند بار فیلم سکس دیده و  حالا دچار عذاب وجدان شده و دیگه سراغ این کار نرفته است.الان در رابطه با همسرش ،برای رسیدن به ارگاسم صحنه های فیلم هایی که دیده ،رو تو ذهنش تصور می کنه  و هر چی تلاش می کنه این کار را انجام ندهد،موفق نمی شود.احساس عذاب وجدان شدیدی او را ازار میدهد.

حتما بخوانید:  سالمندان

برای کمک  به این مراجع چه  راهکارهایی پیشنهاد می کنید؟

با تشکر

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


7
نظر شما چیست؟

avatar
700
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
09336077510zolgharneinsalahshorشفيعيsana52 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمود تقی آبادی
مهمان
محمود تقی آبادی

با سلام به نظر من این خانم باید مشکلات روانی دیگری داشته باشد که قادر به همکاری جنسی با شوهرش نیست . شما باید در مورد گذشته این خانم کاوش کنید شاید تجربه نامطلوبی از سکس دارد که باعث شده تا نسبت به روابط جنسی با همسرش مشکل داشته باشد یا ممکن است مشکل پزشکی داشته باشد مثلا در ترشح هورمون های زنانه .

محمداسمعیل جعفری
مهمان
محمداسمعیل جعفری

با سلام -شاید یکی از دلایلی که خانم به ارگاسم نمیرسد زود ارضایی آقا باشد .برای این مشکل هم میشود تحت نظر پزشک از دارو هایی تاخیری استفاده کرد.
به نظر من لذت بردن از رابطه ی دلخواه با همسر میتواند در فراموشی آن صحنه ها و فیلم ها موثر باشد.

sana52
مهمان
sana52

با سلام
با توجه به این نکته که مشکل این خانم از نظر آسیب شناسی و پاتولوژیک روشن نیست بهتر است ایشان را با توجه به سکس تراپی موزد بررسی قرار دهید و یا اگر لازم است ایشان را به سکس تراپ ماهر ارجاع دهید . اگر هر کس در حیطه تخصص مشخصی آموزش ببیند و درمان کند.در حیطه خود توانمند تر خواهد شد .

شفيعي
مهمان
شفيعي

با سلام
سوال: أیا این خانم با دیدن فیلم توانسته ارضا شود یا با این کار نیز نه تنها ارضا نشده بلکه دچار عذاب وجدان نیز شده است؟
برای حل مشکل می توانید از روش شناخت درمانی استفاده کنید و به جای به ذهن آوردن این تصاویر که دچار عذاب وجدان می شود به رابطه خود و همسر بیشتر فکر کند
با آروزوی موفقیت

salahshor
مهمان
salahshor

با سلام خدمت همکار گرامی سرکار خانم ابراهیمی. میخواستم بپرسم که آیا این خانم با دیدن این فیلم که به پیشنهاد همسرشان بوده است روش ارضا شدن را یاد گرفته و یا جدای از مشکل ارضا شدنش که رفع نشده است یک مشکل دیگر هم که عذاب وجدان شدید است را دچار شده است؟ رسول سلحشور

zolgharnein
مهمان
zolgharnein

باسلام،بهتراست اگرمی توانید تست رضایتمندی زناشویی راازآنها بگیرید اغلب زوجین برای انکار سایر مشکلات که قدرت تحلیل یا حلش راندارند.ویافکرمی کنند بررسی آنان ممکن است باعث دلخوری وحتی جدایی وفاصله اشان شود لذامشکل تغییرشکل می دهد (مثلا رابطه زناشویی ما خیلی رضایت بخش است فقط درمسائل جنسی مسئله داریم) .گاهی هم به علت نداشتن مهارتهای زناشویی ،مسئله ای را موضوع مشترک قرار می دهند تا باعث نزدیکی آنان بهم شود.سوالاتی درباره اینکه ارضا به تعریف خانم یعنی چه؟بررسی زودانزالی همسر؟ آیاچرخه تهییج وتحریک اتفاق می افتد؟این حالت عدم ارضا ازکی شروع وچه زمانهایی شدت می یابد؟ انتظارات اوازیک رابطه خوب جنسی چیست؟این سوالات باعث روشن شدن ابهامات قضیه می شود.درضمن به نظر می رسد خانم دراین باره دچار وسواس فکری شده لزا ازدرمانهای متناسب آن (مثلامشخص کردن زمانی برای تفکر تاملی درباره آن و..)واحساس گناه اوتقویت کننده این افکاروسواسی میباشد.لذادرمانهای شناختی هم موثر است.

09336077510
مهمان
09336077510

با عرض سلام و ادب(محمد رئوف فتاحی)
ما باید در مرحله اول بررسی کنیم که چه کارایی قبل از رابطه جنسی انجام می دهند، چه مقدار معاشقه بازی با هم دارندو ایا این خانم واقعا برای رابطه از طرف همسرش آماده می شود که اگر این کارا به نحو احسن انجام کیرد باید از دو منظر به این قضیه نگاه کرد:اولا از بعد فیزیولوژیکی که با مراجعه به متخصص ارولوژی می توان این قضیه رو بررسی کرد. اگر از نظر پزشکی هم مشکلی نداشته باشند باید از نظر شناختی و گذشته این خانم بررسی شود