کودک و نوجوان

مشاوره و رواندرمانی کودک و نوجوان

مشاوره و رواندرمانی کودک و نوجوان

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره «من خلّاق»، با مدیریت دکتر سید محمد کلانتر، در سال ۱۳۹۵ تأسیس شده­است. این مرکز، در حوزه­ های مختلف روانشناسی، مشاوره و روان درمانی، خدمات تخصصی ارائه می دهد. نام مرکز (من خلاق) گویای توجه جدی کلینیک و مدیر مرکز به درمان های وجودی بخصوص خلاقیت در مشاوره و روان درمانی است. این مرکز قصد دارد تا با فاصله گرفتن از نگرش های ماشینی- مکانیکی و توجه عمیق به اندیشه های انسان مدار بخصوص تفکرات وجودی کمک درخور توجه و معتنابهی را به مراجعین عزیز ارایه نماید.

مشاوره و رواندرمانی کودک و نوجوان

 

 

حتما بخوانید:  خودمحوری نوجوان : بررسی رشد شناختی نوجوانان

 

مشاوره و رواندرمانی کودک و نوجوان

امید مهم ترین سرمایه یک انسان است و فرزندان مهم ترین مصداق امید اند. والدین با از خود گذشتگی به دنبال موفقیت های چشمگیر برای فرزندان خود هستند و از اینروی همه تلاش خود را صرف ارتقاء فرزندان خود می کنند. اما کودک و نوجوان بنابه طبیعت خود مشکلات متعددی را تجربه می کنند. از مشکلات رفتاری گرفته تا افت تحصیلی، مواجهه با طلاق والدین، مرگ عزیزان و ده ها مشکل دیگر. کلینیک تخصصی خدمات روانشناسی و مشاوره من خلاق معتقد است جامعه بهتر در گرو پرورش فرزندانی خلاق، با اعتماد به نفس بالا و توانمند در حل مشکلات خویش است. قابلیت های مذکور نیز از حوزه های تخصصی مشاور و روان درمانگر است.

او می تواند با کمک به والدین و فرزندان و از طریق جدیدترین روش ها کمک کند تا زندگی برتری را فرزندان شما تجربه کنند. اگر دل نگران آینده با کیفیت زندگی فرزندان تان هستید و اگر هم اکنون از مشکلات جدی ای در این خصوص رنج می برید ما کلینیک من خلاق را به شما پیشنهاد می دهیممطالب مرتبط


نظر شما چیست؟

اولین نفر باشید

avatar
700