مسئله ی جنسی-میرنعمت غیبی

دانش‌آموز سال دوم تجربی از لحاظ ظاهری خوش‌تیپ و خوش‌قیافه، بشاش، پدر دیپلم، راننده تریلی و مادر دیپلم خانه‌دار، وضع مالی خوبی دارد. دانش‌آموز با انواع اقسام زنان مطلقه و دخترها ارتباط برقرار می‌کند، چت می‌کند، به کافی‌شاپها و قهوه‌خانه‌ها می‌رود روزی حداقل دو نخ سیگار و دو بار قلیان در دستور برنامه‌اش است با زن‌دایی کوچکش ارتباط جنسی برقرار می‌کند و برادر بزرگتر از خودش دانشجوی عمران است و آنهم با زن‌دایی بزرگترش ارتباط جنسی برقرار می‌کند و همچنین با دانشجویان دختر هم ارتباط جنسی برقرار می‌کند و حتی گاهی از این دختران به خانه می‌آورد. مادرش همه مسایل را می‌داند و چیزی نمی‌گوید خانواده‌ای Open دارند آزادی به تمام معنا است. حتی پدرش پیش بچه‌هایشان روبوسی و معاشقه کاری می‌کنند و به اصطلاح راحت هستند به قول خود دانش‌آموز وقتی در یکی از جلسات مادرش دعوت شده بود مادر به آرایش غلیظ و پوشش خاص به مدرسه آمده بود و دانش‌آموز از ارتباط جنسی با زنان بخاطر ترس از مبتلا شدن به بیماری HIV می‌ترسد و زنان هم پیشنهاد ارتباط جنسی می‌دهند و خودش هم از ته دل می‌خواهد ولی به خاطر ترس از بیمار شدن خودداری می‌کند و حتی چندین بار با رانندگی خطرناک از دست پلیس گریخته است و از بی‌توجهی مادرش و تبعیض قایل شدن بین او و برادرش سخن می‌گوید و کارهای مشابه را برادرش نیز انجام می‌دهد اما مادرش کار برادرش را عادی می‌داند ولی کارهای دانش‌آموز غیرعادی جلوه می‌کند و او از این کار مادرش ناراضی است و حالا بخاطر ترک این کارها و احساس ندامت و پشیمانی و احساس بی‌معنی بودن در زندگی سخن می‌گوید

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  پسری 19 ساله

4
نظر شما چیست؟

avatar
700
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mohammadمحمداسمعیل جعفریفاطمه انصاریشفيعي Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
شفيعي
مهمان
شفيعي

با سلام
با عرض معذرت من متوجه منظور اصلی نشدم
آیا از اینکه دیگر چنین کارهایی را انجام نمی دهد ناراحت است؟
از تبعیض بین او و برادرش قائل شدن ناراحت است؟
یا ….
این موضوع که خانواده ای چنین رفتاری دارند باز بودن را نمی رساند بلکه بی بند و باری را می رساند و احتمالاً مادر و پدرش نیز مانند آنها می باشند.
شاید ترس مادر این باشد که او هنوز کوچک است پس باید با مادر و مشکلات این نوع رفتارها صحبت شود.
با آرزوی موفقیت

فاطمه انصاری
مهمان
فاطمه انصاری

باسلام.
این ازادی به سوی منجلاب است… از همه که بگذریم خود دانش اموز مهم است.
اینکه او اظهار پشیمانی میکند میتواند سراغاز تغییر در جهت مثبت باشید. آگاهی اش را افزایش دهید اینکه احتمال ایتلا به انواع بیماری های مقاربتی ،هپاتیت و… وجود دارد، در رابطه با ایدز فعلا قابل تشخیص نیست اما هر جه این روند ادامه یابد احتمال ابتلا نیز افزایش میابد، سعی شود با جایگزینی تفریحات مناسب و سرگرمی های سالم از اینگونه روابط بکاهد.اما ظاهر خوب او زنان و دختران بیمار دل را جذب و به کارهای نامشروع تشویق میکند، زیبایی و آراستگی خوب است اما اگر محیط اینقدر مسموم است سعی کند با ظاهری عادی تر در اجتماع ظاهر شود.
ظاهرا نگران سلامتی بودن او را به خود آورده با ارائه اطلاعات صحیح آگاهی اش را افزایش داده و به او خاطر نشان شوید که افسوس برادر را نخورد راهی که میرود چندان جذاب نیست!!!!!!!!
موفق باشید.

محمداسمعیل جعفری
مهمان
محمداسمعیل جعفری

سلام-آقای غیبی عزیز درسته که فساد و بی بند و باری زیاد شده ولی مملکت دیگه این قدر هم شیر توشیر نیست که یک دانش آموز دوم دبیرستانی با این همه زن و دختر رابطه داشته باشد و ککش هم نگزد.
به نظر من به راحتی حرفاشو باور نکن بیشتر باهاش حرف بزن ببین این ها توهمه یا واقعیت.

mohammad
مهمان
mohammad

با سلام (حمیرا صباغی )
شاید دلیل این همه مشکل به دلیل جو بی اعتمادی نسبت به والدین شان می باشد لذا از خانواده درمانی کمک بگیرد و با حضور والدین دلایل این همه ازادی را بررسی نمایید پدرشان چند روز در منزل هستند ونحوه ی کارشان و میزان حضور در خانواده را بررسی نمایید و با ایجاد رابطه ی خوب و حسنه بیشتر اطلاعات بگیرید تا راه بهتری برای کمک به ایشان پیدا نمایید .