مراجع کلاس اولی(گلشیرازی)

باسلام مراجعی دارم پسر کلاس اول که یک روز به شدت گریه میکرد وزنک زدیم مادرش امد مدرسه مادر توضیح میدهد که یک هفته ای میشود که این بچه خودش را به زور مجبور میکند که عمل دفع انجام بدهد واگر نشود هی با ناراحتی میگوید که الان در دلم سنگ میشود و……ان روز هم در مدرسه تا دوزنگ تفریح نتواتسته بود به دستشویی برود وبرای همین به شدت گریه میکرد در صورتیکه خیلی هم توالت لازم نبود ممنون اگر کمکم کنید

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  پایان دادن به جلسات

3
نظر شما چیست؟

avatar
700
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
123456136420 Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
20
مهمان
20

با سلام بختیار تابعی

مورد فوق بایدبه متخصص کودکان ارجاع داده شود مبادا دچار گرفتگی روده شده باشد یا اپاندیس فرد ترکیده باشد پس از سلامتی فرد به لحاظ جسمی بعد می توانیم فعالیتهای روانی فرد را دنبال کنیم (ارجاع به پزشک را فورا توصیه می کنم )

1364
مهمان
1364

با سلام.
اینکه فرمودید،دو هفته ای است دچار مشکل شده،به پزشک ارجاع داده شود.احتمالا با دارو و یک سری رژیم غذایی مناسب،مشکل برطرف شود.در مورد اوضاع و شرایط روحی و خانوادگی وی نیز بررسی های لازم را انجام دهید،گاهی اوقات داشتن استرس و فشار روحی چنین مشکلاتی ایجاد می کند ،مخصوصا در کسانی که زمینه ی چنین مشکلاتی داشته باشند.
موفق باشید(ابراهیمی)

123456
مهمان
123456

مشکلات روحی و روانی روی جسم انسان اثرگذار هستند. امکان دارد تغییر شرایط زندگی این دانش اموز باعث ایجاد مشکلش شده و او را مضطرب کرده . شاید هم رژیم غذایی تاثیر گذار بوذه. در هر حال ابتدا از مادر بخواهید او را به یک متخصص اطفال نشان دهد. در صورت برطرف نشدن مشکل، خانواده ایشان را ببینید و جوانب را بررسی کنید.
(محدثه بخشی)