علاقه به یک دختر

مورد پسری۱۸ساله هست که به یک دختر علاقه مند شده است می گوید نمی تواند از او جدا شود،نمی تواند به پدر و مادرش حرفی بزند،این عشق و عاشقی تا جایی کشیده شده است که می خواسته با فرار کند لطفا راهنمایش کنید.

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  خانمی با دو فرزند پسر

4
نظر شما چیست؟

avatar
700
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
fmohammadi21926فاطمه انصاریmohammad Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
mohammad
مهمان
mohammad

با سلام (حمیرا صباغی )
رابطه عاشقانه یا واقعی بودن ان را بررسی نمایید و شفاف سازی کنید که ایا توان اداره کردن زندگی را در صورت ازدواج دارنند یا نه ملاک های انتخاب شان چه بوده و ایا از نظر خانواده /فرهنگ /اخلاق/مذهب/کار و خیلی مسائل دیگر با هم تفاهم دارند یا نه ویا یک رابطه ی احساسی و کور کورانه دچار شده اند.

فاطمه انصاری
مهمان
فاطمه انصاری

با سلام
ایشان اصلا شرایط ازدواج را ندارند، از لحاظ سنی احتمالا تحصیلات متوسطه اش تازه تمام شده (اگر ترک تحصیل نکرده باشد) سربازی نرفته،و با توجه به همین شرایط موقعیت های شغلی چندان موفقی در جامعه در انتظارش نیستند! و این یعنی عدم توان استقلال و اداره زندگی!
نوجوان است و در سن عشق های زود گذر ! (احتمالا خانم هم کیس مناسبی برایش نیست. ) حتی خودش نیز به پختگی عقلی نرسیده( از اینکه در فکر فرار است مشخص است) با او شناختی کار کنید اینکه فعلا کمی صبر کند و ار عواقب قانونی و اخلاقی تصمیمش آگاهش سازید.
موفق باشید.

21926
مهمان
21926

باسلام به نظر من روابط رنگی دختر وپسر را برایش شرح دهید وبه او بگویید رنگ رابطه تو چه رنگی است ؟سپس عواقب وویژگیهای ایم نوع رابطه را برایش شرح دهید تا اگاهی بیابد_گلشیرازی

fmohammadi
مهمان
fmohammadi

باسلام(محمدی)
عشق دوران نوجوانی همان عشق رمانتیک می باشد که گذشت زمان خود حلال مشکل است اما در کنارآن،آگاه کردن نوجوان از عواقب این رابطه ومعرفی کتابهایی در مورد شناخت ویژگیهای زن ومرد وشرایط مطلوب برای ازدواج می تواند تا حدی طرز فکر نوجوان را تحت تاثیر قرار دهد ومسئولیت پذیری بخش عمده ی ورود به زندگی زناشویی می باشد که بایستی او در جهت کسب این شرایط تلاش کند .همچنین حرف شنوی از فرد مورد اعتماد می تواند تاثیر بیشتری بر او داشته باشد که مشاور در حکم دوست مورد اعتماد ومحرم اسرار می تواند این نقش را به خوبی انجام دهد،مطمئنا به نتیجه ای مسالمت آمیز خواهند رسید.