روابط مختل در زوجین

خانمی ۳۰ ساله ۶ سال است با فردی که همکار وی بوده ازدواج کرده است همسرش از ابتدا بسیار سرد مزاج بوده و در برقراری روایط جنسی نسبت به وی کم کار بوده است. پس از یکی دوسال بعد از ازدواج علاقه وی به همسر کم شده . چند سال است که به افسردگی مبتلا و حدود ۳ سال است که دارو مصرف می کند. در منزل همیشه سرش به کار خود است و زیاد توجهی به روابط با همسر و سایرین را ندارد. همسر فکر می کرده با تولد فرزند جدید اوضاع بهتر می شود ولی بدتر شده است و اکنون زن خسته شده و از زندگی نا امید است. اومساله را با مرد ،خانواده خود و همسر مطرح کرده ولی هیچ کس حاضر به همکاری نیست. از نظر زن زندگی برای آنها با این روال سم است و وجود فرزند مانعی برای تصمیم به جدایی آنها شده است و کمک می خواهد.

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  پسری که در خوردن غذا مشکل دارد

3
نظر شما چیست؟

avatar
700
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
marymohammadمحمداسمعیل جعفری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمداسمعیل جعفری
مهمان
محمداسمعیل جعفری

به نظر من دلایل مختلفی وجود دارد که باعث سردی مرد در روابط جنسی میشود:یکی خود ارضایی مرد قبل از ازدواج و تداوم آن به صورت یک عادت در بعد از ازدواج-یا داشتن روابط جنسی متعدد توسط مرد -نبود جذابیت در رابطه جنسی با زن خود و…
به نظر من این خانم باید با نزدیک شدن به همسر و محبت و پذیرش او دلیل سردی او را بفهمد و متناسب با آن اقدام کند.
البته دلیل هرچه باشد این که خانم در رابطه ی جنسی خود با همسرش بیشتر به تمایلات او توجه کند.سعی کند رابطه ی جنسی خود با همسرش را گرم تر و متنوع تر کند-وقت هایی را که با هم رابطه دارند را تغییر دهد. از غذا های تقویت کننده برای همسر خود استفاده کند . در لباس پوشیدن خود خواست همسرش را لحاظ نماید.

mohammad
مهمان
mohammad

با سلام (حمیرا صباغی )
ببرایشان متفاوت بودن نیاز مرد و زن را توضیح دهید و اینکه با دانستن تفاوت و پذیرفتن ان تفاوت ها می تواند اگاهی خود را بالا ببرد زمان سرد شدن را بررسی نمایید و نوع گفتار خانم قبل از سرد شدن اینکه ایا تحقیر بعد از رابطه با همسر نکرده و در هنگام رابطه رضایت داشته و به ارگاسم هر دو با ارامش می رسید ند یا نه ایا تعریف داشته و متنفر بودن خود را بارها تکرار نکرده اند و از همه مهم تر بررسی روابط فرا زناشویی هر دو اینکه خانم با کسی مقایسه نمی کنند و تلاش نماید تا این رابطه معیوب را با گذشت زمان و مشارکت هر دو در مشاوره اصلاح نماییدو طبق گفته دوستمان از تنوع در لباس پوشیدن و بیان کردن خواسته خود بر داشتن رایطه که منجر به دلگرمی هر دو میگردد نمایید و حتما از زوج درمانی استفاده نمایید .

mary
مهمان
mary

سلام (مریم قاسمی)

باید دلیل سرد مزاجی بررسی شود .اگر مربوط به مشکلات جسمی است به پزشک مربوطه مراجعه شود ، شاید علت سرد مزاجی مشکلات عاطفی باشد که باید روابط زوجین بررسی شود. این طور که گفتید از ابتدا مرد سرد مزاج بوده احتمال زیادی دارد که مشکل جسمی یا اعتیاد باشد و یا اینکه مرد از ابتدا به همسرش علاقه ای نداشته.به هر حال اگر این مشکل حل نشود این زندگی دوامی نخواهد داشت.