رابظه مبهم دخترپسر

مراجعه کننده ۴ساله با یه پسر دوسته وطبق گفته هاش خیلی همو دوس دارن الان یه ساله اومده خاستگاریش ولی خانوادش قبولش نمیکنن.تو این یه سال خیلی اتفاقای بدی واسشون افتاده که عشقشون رو کمرنگ کرده اما مراجع از همشون گذشته اما پسر میگه بهم یه مدت فرصت بده اتفاقای تلخ رو فراموش کنم بعد دوباره بیام سمتت.به مراجع گفته شایدیه سال هم طول بکشه که بیام سمتت .نظر شما دوستان چیه؟

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  کودک

3
نظر شما چیست؟

avatar
700
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
armando120190m.sd Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
m.sd
مهمان
m.sd

رابطه دوس پسر و دوست دختری تا زمانی که تنها خودشان درگیر هستند رابطه ی خوبی است. کادو، رستوران، پارک ، گردش و… بدون هیچ مسئولیتی، توقعی، نقش های واقعی و…
زمانی که رابطه به گرفتن نقش های واقعی می رسه اینجاست که سازگاری، انعطاف پذیری، علاقه واقعی، شخصیت های واقعی خودشان را نشان می دهند.
بهتر بود یکی دو مورد از اتفاق ها را خلاصه شرح دهید تا می شد باز تر درباره ی آن شرح داد.
به نظر من شما روی توانمند سازی مراجعتون کار کنید تا در زمان جدایی لطمه کمتری بخوره.
موفق باشید (سلطان دوست)

120190
مهمان
120190

دولتشاه
این دوست داشتن ها از دیدگاه مراجع می باشد آیا طرف مقابل هم همین احساس را نسبت به فرد دارد یا نه یک طرفه است ، این اتفاقات بد یعنی چه و ارتباطش با رابطه ی این دو چه می باشد ، رابطه ی آنها در چه حدی بوده است ، به نظر من نیاز است شرح کاملی از رابطه ی این دو گرفته شود و حتی نیاز هست از مراجع کننده بخواهید تا طرف مقابلش را هم برای مشاوره راضی کنند و اینکه دیدگاه او چیست . این باعث می شود تصویر روشنتری از این رابطه به دست اید و اینکه ایا این رابطه از طرف هر دو می خواهد ادامه دار باشد یا نه . هر کدام از این مسیر ها راه حل جداگانه ای می طلبد .

armando
مهمان
armando

با سلام سن مراجع در اینجا ناقص بیان شده است و ما با توجه به وجود ۴ سن ۲۴ رو برای ایشان تلقی میکنیم! دهه ی سوم زندگی یا شایدم اواخر دهه ی دوم و دهه ی سوم, زمان جولان اینگونه احساسات در افکار دختر و پسر و در نتیجه شرع روابطی اینچنینی است و با توجه به اینکه در شروع اکثر این روابط,مسایلی هم.ون کار,سربازی پسر,خانه و بطور کل,زندگی آینده؛ در نظر گرفته نمیشه,اکثر این دوستی ها وقتی رسمی میشن, با چنین مشکلاتی روبرو میشن! باید توجه داشته باشیم که دلیل دلسردی ضمنی پسر از ادامه ی رابطه و یا پافشاری بر رابطه و احیانأ خواستگاری مجدد چیه؟؟؟ شاید پسر به آنچه که در این رابطه خواستار آن بوده_که اکثرأ ارضای تمایلات جنسی است_ رسیده و دیگر به ادامه ی رابطه احتیاج نداره! البته,همه ی این موارد,حدس و گمان است و با توجه به اینکه آقای محمود پور,در مورد این مراجع اطلاعات زیادی را عنوان نکرده اند و نیز با توجه به اینکه به آن اتفاقاتی که منجر به سرد شدن رابطه است,هیچ اشاره ای نکرده اند؛ تمام این موارد و این راهنمایی ها در سطح حدس و گمان می ماند! که من به جناب محمودپور توصیه میکنم با… بیشتر بخوانید