انکار فرزند

با درود

 

خانومی 38 ساله به همراه فرزندش پسر 3.5 ساله شان در خارج از کشور زندگی می کنن. ایشان حدود 8 سال پیش با آقایی که 3 سال از خودشان کوچکتر هستند ازدواج می کنن علارغم مخالفتهای خانواده دختر. پس از یک سال تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور می گیرند و از کشور خارج می شوند. در خارج از کشور خانم بار دار می شوند، تا قبل از بارداری ایشان روابط خوبی داشتند اما آرام آرام پس از بارداری ایشان، ،آقا سر ناسازگاری پیدا می کندو حتی گاهی که در حالت عادی نبوده شاید مشروب مصرف می کرده حتی زن بار دار خود را کتک می زده به طوری که روی شکم او می زده و می خواسته بچه سقط شود. کار به پلیس و نهایتن بازداشت مرد  می انجامد و از مرد تعهد گرفته می شود که به خانه خانم حتی نزدیک نشود.

حتما بخوانید:  بدبینی(ارائه دهنده بختیارتابعی)

بدین ترتیب خانم تنها با کمک مادرش که از ایران جهت کمک می آیند بچه را به دنیا می آورند و همچنان مرد غایب است و خانم از طریق برخی دوستان از او خبر دار می شود. در خواست طلاق از سوی خانم داده شده اما ایشان نه به دادگاه می رود و نه خودی نشان می دهد.

مسله: مرد ادعا دارد که بچه، بچه او نیست و برای کس دیگری است. آزمایشات دی ان ای خلاف این را ثابت کرده. عکس مرد بسیار شبیه به کودک است. ( نا گفته نماند کودک بسیار دوست داشتنی است)

مرد انکار را همچنان ادامه می دهد و خانم مشکل ثبت نام پدر را در شناسنامه فرزندش دارد. در مورد خصوصبات مرد سوال کردم خانم می گویند از موقعی که خارج از کشور آمدیم نسبت به من بی احساس و بی تعصب بود حتی در جمع مهمانی ها ، همچنین از خانمی در مهمانی شنیده بوده که به او شماره تلفن داده بوده ، یک بار به خانم خودش گفته بود در رستورانی نشسته بودم و آقایی به من گفت چقدر شما خوش تیپی می خوای با هم باشیم! و از این موارد …

حتما بخوانید:  عصبانیت در محل کار- محمد اسمعیل جعفری

سوال:

1) فکر می کنید چرا مرد فرزند خود را انکار می کند؟

2) چراهمسر خود را که خانمی خوب و نجیب به نظر می رسند را تنها رها کرده؟

3) شخصبت مرد را چگونه شخصیتی می بینید؟

سپاسگزار می شوم نظرتان را در مورد این کیس جویا شوم و از شما کمک بگیرم.

Print Friendly, PDF & Email

نظر شما چیست؟

avatar
700