اعتیاد همسر و پسر (نادری)

با سلام
مراجع من خانمی ۵۰ ساله است که ابتدا از بدرفتاری و بددهنی همسرش شکایت می‌کرد. اما اکنون در جلسه دوم بیان داشت که همسرش دو سال است که اعتیاد دارد و با زنان مختلف رابطه دارد. پسر ۳۰ ساله و مجرد او هم به راه پدر رفته و اعتیاد دارد و با زنان رابطه نامشروع دارد. شبها به خانه نمی‌آید و به گفته خانم نظم زندگی شان را کاملا به هم ریخته است.
به نظر شما در برخورد با این خانواده من چه می‌توانم انجام دهم؟
با تشکر

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  خانمی 35 ساله ( داد پیشه)

2
نظر شما چیست؟

avatar
700
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
20فاطمه انصاری Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
فاطمه انصاری
مهمان
فاطمه انصاری

با سلام
با توجه به سن خانم و اینکه این قضیه از دو سال پیش اغاز شده،احتمالا رفتار خانم تاثیر گذار باشد ،پس از آگاهی از رضایت جنسی در صورت وجود مشکل به سکس تراپ ارجاع دهید، در مورد پسرش نیز باید خود مراجعه نماید و درمورد مخاطرات رفتارهایش آگاه و آنها را ترک نماید، این را نیز بررسب نمایید که آیا جو متشنج خانه بر رفتار او موثر نبوده؟
موفق باشید.

20
مهمان
20

با سلام بختیار تابعی هستم

روش مناسب برای چنین خانواده ای معنا درمانی است خا نواده ای که هنوز معنای برای زندگی خود نداشته باشد به چنین بلاهای گرفتار خواهد شد فرد را با شیوه های معنادرمانی خانم را با پادزهر مناسب تقویت کنیم چراکه خانم نیز در چنین مشکلی نقش دادشته خواه مستقیم یا غیر مستقیم این خانواده سالهای زیادی بی هویتی را طی کرده تا بالاخره به مرحله انفجار رسیده اما هیچ وقت برای درمان دیر نیست افراد خانواده را متوچه این خلع بزرگ کردن از طریق رزشهای معنا درمانی پیشنهاد می شود