ازدواج

مراجعه کننده با پسری آشنا شده که ازش خواستگاری کرده ولی یک بار ازدواج کرده جدا شده و یک دختره ۹ ساله داره و ایران هم زندگی نمیکنه , بهش علاقه پیدا کرده , ولی اصلا این موضوع بچه براش قابل هضم نیست.

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  ضعف درسی

6
نظر شما چیست؟

avatar
700
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
armandoفاطمه انصاریعبدالباسط محمودپور17490000mohammad Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
mohammad
مهمان
mohammad

با سلام (حمیرا صباغی )
اطلاعات بیشتری بگیرید و ملاک های ازدواج را بررسی نماییید و اینکه خارج از کشور هستند وایا با شرایط جدید می توانند سازگار شونند و پذیرش فرزند این اقا باید شفاف سازی شود و با دادن اگاهی و نوشتن نکات مثبت و منفی ازدواج ایشان را در تصمیم گیری راهنمایی بفرمایید .

17490000
مهمان
17490000

چقدر مبهم شرح حال نوشتید،آیا این خانم از ابتدای آشنایی نمی دانست که آقا بچه دارند؟اگر نمی دانست چطور حاضر است به کسی اعتماد کند که از ابتدا با وی صادق نبوده، و اگر می دانسته و نمی توانسته بچه را بپذیرد چه شده که علاقه مند هم شده؟با این وجود بهتر است موارد مثبت و منفی ازدواج با آقا را لیست کند و بررسی کند کدامیک برای وی مفیدتر است و همان را انتخاب کند.بلالی

فاطمه انصاری
مهمان
فاطمه انصاری

با سلام
چند سوال برام مطرح شد، اینکه خانم و آقا چند ساله هستند؟ علت جدایی آقا چی بوده؟ فرزند آقا نظرش چیه؟آیا مادرش رو میبینه یا خیر؟اگه اطلاعات بیشتری بدید بهتر میشه نظر داد.
موفق باشید

عبدالباسط محمودپور
مهمان
عبدالباسط محمودپور

باسلام دوستان عزیز ازهمان ابتدا این خانم درجریان طلاق آقا واینکه یک بچه دارند بودند اما اتش اولیه ای که داشتند باعث شده تا مث خیلی از دختر خانمها به راحتی از کنار بعضی مسائل بگذرند مشکل کنونی این خانم حالا نه طلاق مرد ونه زندگی در خارج کشور است بلکه مشکلشان وجود نفر سوم در این میان(دختربچه ) میباشد. درجواب خانم انصاری: علت طلاق آقارو هنوزنمیدانند اما مادر بچه رامیبیند.

فاطمه انصاری
مهمان
فاطمه انصاری

با سلام
فکر میکنم کشف علت واقعی طلاق خیلی کمک کننده باشه اگر ممکنه از کسی علت واقعی رو جویا بشن شاید مشکل چیزی باشه که خود خانم هم نتونه باهاش کنار بیاد ! اگه چنین فردی در دسترس نیست میتونن اطلاعات رو از خود خانم و آقا به دست آورده و تعدیل کنن( چون معمولا طرفین تقصیر رو از دیگری میدونه اما به هر حال دونستن مواردی که این دو به هم نسبت میده میتونه کممک کننده باشه)، در مورد بجه هم ایشون حق دارن نگران باشن چون همون اول زندگی باید نقش مادری رو برای فرزند یکی دیگه ایفا کنن که در این میون ویزگی های شخصیتی خود کودک خیلی مهمه ( من چند مورد این چنینی رو شنیدم که همسران مشکلی ندارن اما فرزند همسر اول زندگی شونو تلخ میکنه !) با کودک رابطه داشته باشن و نظر اون رو هم جویا شن، ضمنا فکر میکنم نظر خانم صباغی رو هم مورد بررسیی قرار بدید بهتر باشه.
موفق باشید

armando
مهمان
armando

با سلام
با توجه به نظرات,جناب آقای محمودپور باید از همان ابتدا به گردآوری کامل اطلاعات در مورد ازدواج و نحوه ی طلاق آقا,خصوصیات دختر بچه ی آقا, خصوصیات خود آقا و مواردی از این قبیل باشند.
متأسفانه عدم کفایت اطلاعات و پرداختن به درمان و شروع درمان(شروع راهکارهای درمان) در حالی که هنوز به اطلاعات کافی دست پیدا نکرده ایم؛در اکثر موارد,باعث شکست درمان می شود!!!
دوستان موارد ابهام زیادی را اشاره کردند ولی آیا میتوان گفت که فقط با یافتن جواب این ابهامات میتوان درمان را شروع کرد؟
جواب من منفی است!
زیرا موارد ابهام در این مورد,خیلی فراتر از بحث یک جلسه ای است و شاید به چندین جلسه ی مداوم نیز بیانجامد و مشاور در طی این مدت فقط باید شنونده ی خوبی باشد!!!
از کجا معلوم که مراجع,آقا را بخاطر زندگی در خارج از کشور,بعنوان نردبان ترقی,تلقی نکند؟
از کجا معلوم که این عشق واقعی باشد؟
اصلأ از کجا معلوم که رابطه ای واقعی در میان باشد؟شاید رابطه مجازی باشد!!!
و ابهامات بیشتر که فقط با ارتباط سازنده,میتوان به آنها پاسخ گفت!
یا حق…