ارتباط مخفی(محدثه بخشی)

مراجعی داشتم مادر دانش آموز اول دبیرستانی که گفتند دختر من مدتی است که با پسری دوست شده هر روز یکی دو ساعت تلفنی با او صحبت میکند و بعد مرتبا در حال اس مس دادن است.نگران بودند و گفتند شوهرم چیزی نمیداند به علت اعتقادات مذهبی ایشان ، میترسم به او بگویم عصبانی بشود و وضع بدتر شود ولی اگر جیزی نگویم خودم حریف دخترم نمیشوم، چکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Print Friendly, PDF & Email


مطالب مرتبط


حتما بخوانید:  اعتیاد

3
نظر شما چیست؟

avatar
700
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
شفيعيmskhatami66mohammad Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
mohammad
مهمان
mohammad

با سلام (حمیرا صباغی )
اینکه با پدر در باره ی این موضوع هم فکری و صحبت کنند درست ولی باید از واکنش شدید نسبت به این موضوع خوداری نمایند و با گفتگو و صحبت کردن محبت امیز و واقع بینانه با گذاشتن وقت برای فرزند خود به حرف ها و صحبت ها ی ایشان بدون قضاوت و مقایسه گوش دادن و اعتماد به دختر شان سعی کنند غیر مستقیم و با بهبودی روابط خلا ی که ناشی به رابطه با دیگر ی برای پر کردن تنهایی ها شده را دوباره باز سازی نمایند و نکته دیگر در این سن اکثر بچه ها به دنبال فرصتی برای تجر به کردن رابطه با جنس مخالف را دارند سعی نمایند از حالت عجیب بودن این جنس و حساس کردن خوداری نمایند.

mskhatami66
مهمان
mskhatami66

خاتمی
با سلام
متأسفانه این مسئله ای رایج بین دانش آموزان در این سن است و دلیل اصلی آن رفتار والدین است. حال یا نحوه تربیت و عدم توجه به این مسائل و یا عدم توجه کافی و محبت مورد نیاز آنان.
در اولین قدم باید رابطه با والدین و اعضای خانواده اصلاح شود. در این مورد با توجه به توضیحاتی که در مورد پدر داده شد بهتر است مادر بدون بیان این موضوع از پدر بخواهد توجه بیشتری را به دخترش بکند. او را به بیرون ببردو… اگر برادری دارد این رابطه بهتر شود تا دختر نیاز ارتباط با جنس مخالف را از طریق اعضای خانواده تأمین کند. مادر در این بین باید این روابط را مدیرت کند و در ضمن اگر می تواند از طریق رابطه دوستانه با دخترش عواقب این روابط را برای او بیان نماید.

شفيعي
مهمان
شفيعي

با سلام
به نظر من رابطه داشتن با غیر همجنس به تنهایی ایرادی ندارد و باید خدا را شکر کنیم که فرد به طبیعت خدادادی خود رفتار می کند اما نکته اصلی که مادر و اطرافیان باید به فرد آموزش دهند میزان این ارتباط و
پیامدهای ارتباط بی برنامه و افسار گسیخته است اگر مادر با دختر صحبت کند و راه و چاه را به او نشان دهد و تله هایی که در راه با آن مواجه می شود را برایش بیان کند و در مورد خطراتی که ممکن است در کمین او باشد صحبت کند برای فرزند خود مانند یک دوست رفتار کرده و مسلماً در صورت نیاز دخترش نیز مشکلات خود را با او در میان می گذارد
با آرزوی موفقیت