آیا به همسر سابق که ابراز پشیمانی می کند اطمینان کنم ؟

سلام و درود فراوان خدمت شما بزرگواران خانمی 47ساله صاحب دو فرزند یک دختر و یک پسر دختر این خانم متأهل می باشد . این خانم 4 سال است که طلاق گرفته  است با مردی 33 ساله و مجرد صیغه محرمیت شده است و بسیار سرگردان است بین بودن و نبودن با این فردی که صیغه شده و از طرفی همسر سابقش به عناوین مختلف دوست و آشنایان را می فرستد و تقاضای برگشت را دارد و این خانم علت تقاضای همسرش را این می داند که چون مقداری از دارایی همسرش را گرفته و این هم به علت زمانی است که همسرش به علت مشکلات کاری با برادرش وکالت تام به این خانم داده بود و وقتی با هم مشکل پیدا کردند مغازه و خانه ای را به نام خود کرد و از همسرش جدا شد این آقا حالا برگشته مال را بگیرد . علت جدایی از همسر سابقش را خساست زیاد مادی بودن و تحقیر کردن این خانم پیش دیگران و توان جنسی ضعیف همسرش و ..بیان کرد و از طرفی 4 سال که جدا شده مورد ازدواج مناسبی نداشته اکثراً زن داشتند و می خواستند با این خانم هم باشند و چون این خانم نمی خواست وارد زندگی کسی دیگر شود قبول نمی کرد و نیز این آقایی که صیغه شده هم مجرد است و هم خانواده اش را می شناسد اما متأسفانه این از همسر سابقش خسیس تر و بخیل تر است اما چون خیلی این خانم احساس تنهایی می کرده و نیاز جنسی و روحی و نوازش داشته تصمیم می گیرد با این آقا رابطه اش را ادامه دهد از ویژگی هایی این آقا که اشاره کرد 1. مذهبی است 2. مهندس صنایع است 3. نیاز جنسی این خانم را برآورده می کند .4. باهوش است .چون هدف این خانم پول نبود قبول می کند با این آقا باشد اما رفتار خسیس این اقا ناراحتش می کنه مثالی که زد گفت : بیرون می ریم نمی گه چی می خوری می ره یه لیوان آب هویج که از همه ارزونتره می خره بش می گم برا خودت نمی خری می گه می رم خونه مامانم می گیره . یا مثلاً میاد خونه نون به نونی نمی گیره نمی گه چی لازم داری ؟ حسابگره .وقتی اینهار ا تعریف کرد اشک در چشمانش جمع شد و بغض کرد . سوال این خانم اینه که با این شرایط چکار کنم . ؟ بمونم ؟ برم ؟ تنهایی منو اذیت می کنه و به این آقا هم تا حدودی وابسته و علاقه مند شدم .

Print Friendly, PDF & Email
حتما بخوانید:  دانشجویی در پی کسب هویت (ارائه دهنده بختیار تابعی)

2
نظر شما چیست؟

avatar
700
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
114آقایی Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
آقایی
مهمان
آقایی

سلام بنظر من باید اطلاعات بیشتر در جلسات آتی از ، گذشته این خانم گرفته شود بخاطر اینکه علت رفتار نادرست همسر اول مشخص شود، این خانم چه رفتارهایی داشته که پاسخ و عکس العمل همسر به این شکل بروز پیدا میکرده؟ نحوه آشنایی آنها به چه صورت بوده؟ آیا قبل از ازدواج با همسر اول،در دوران آشنایی به این ویژگی ها واقف شده بودند یا خیر؟ چون همانطور که میدانیم مشکلات در روابط زوجین و خانواده به صورت دو طرفه است و هیچوقت یک طرفه نباید قضاوت کرد و هر دو نفر اشتباهاتی دارند که خودآگاه یا ناخودآگاه باعث این مشکلات میشود.میتوان کمی هم روی جذابیت و کفایت در این خانم دقیق شد که ببینیم چرا در روابطش دچار مشکل میشود یا اصلا چرا به سمت چنین افرادی جذب میشود؟چون همانطور که گفتید هر دو نفر آقا خصوصیات مشابه یکدیگر را دارند.یا چرا برای بار دوم با فردی کوچکتر از خودش رابطه برقرار کرده؟بنظر باید بیشتر در خصوصیات شخصیتیی، رفتار و منش این خانم، زندگی گذشته، حتی دوران مجردی در خانواده پدری اش دقیق شد.

114
مهمان
114

سلام
من فکر میکنم شیوه تصمیم گیری به ایشون کمک میکنه، اینکه محاسن و معایب زندگی با هر دو نفر را بصورت کامل بنویسند و سپس به هر مورد نمره ای بین منفی 10 تا مثبت 10 بدن و در نهایت با توجه به نمرات کسب شده هر مورد ، یک نفر رو انتخاب کنند. ضمنا در مورد اینده هر دو مورد واقع بین باشن،این اقای 33 ساله تا کی قراره با ایشون باشن!؟
موفق باشید.